Audio/wideo

Kamery wideo, odtwarzacze DVD, MP3 i multimediów, głośniki, słuchawki, tunery telewizyjne, dekodery STB, gramofony

Konwertery i adaptery wideo, kable, przejściówki, tunery telewizyjne, odtwarzacze multimedialne i kamery cyfrowe dostępne są róweż w ofercie SklepWideo.pl


Sprecyzuj wyszukiwanie

Porównaj produkt (0)


Adapter Not Only TV WiFi Streamer

Adapter Not Only TV WiFi Streamer

WiFi Streamer to bezprzewodowy adapter mediów który wzbogaca funkcjonalność zwykłego telewizora o funkcję SMART. Niewielki i lekki adapter, podłączony do telewizora poprzez wejście HDMI. Pozwala po..

164.99 zł

Aktywny rozdzielacz sygnału HDMI 2 port

Aktywny rozdzielacz sygnału HDMI 2 port

Dwuportowy splitter HDMI - rozdziela sygnał HDMI z jednego źródła na 2 odbiorniki (telewizory, projektory itp.) bez utraty jakości. Umożliwia podpięcie do jednego źródła sygnału HDMI (dekoder, ..

139.90 zł

DigitRadio MOBIL Radio cyfrowe DAB+

DigitRadio MOBIL Radio cyfrowe DAB+

DigitRadio mobil to przenośne mini-radio DAB+, w kieszonkowym formacie Z nim zawsze i wszędzie zabierzecie ze sobą Państwo swoje ulubione programy cyfrowych stacji radiowych nadawanych w standa..

349.90 zł

Konwerter audio Digital-Analog D3

Konwerter audio Digital-Analog D3

Konwerter Digital Audio SPDIF (TOSLINK) + Coaxial (RCA) na Analog Audio Stereo 2x RCA Konwerter Fiio D3 wyposażony jest w dwa wejścia cyfrowe sygnału audio SPDIF: koncentryczne RCA oraz optyczn..

159.90 zł

Konwerter VGA-HDMI

Konwerter VGA-HDMI

Konwerter/adapter z VGA do HDMI Urządzenie firmy Unitek Y-8701 to następca popularnego i sprawdzonego modelu Y-6210. Jest to uniwersalny konwerter obrazu i dźwięku pozwalający na zmianę sygnału..

184.99 zł

Wyświetlanie od 1 do 5 z 5 (1 Stron)