O nas

Sprzedażą internetową zajmujemy się od 2002 roku. Od początku naszej działalności oferowaliśmy akcesoria do kamer wideo i aparatów cyfrowych poprzez serwis SklepWideo.pl. Nasza oferta sukcesywnie poszerzała się o akcesoria komputerowe, multimedia, odtwarzacze, tunery cyfrowe i różnego rodzaju akcesoria audio/wideo.

W sklepie technologie.net.pl oferujemy najlepsze technologie cyfrowe codziennego użytku - od dekoderów do odbioru telewizji cyfrowej, poprzez domowe centra rozrywki po urządzenia mobilne i gadżety elektroniczne. Ofertę uzupełnia cała gama akcesoriów (np. kable, adaptery, futerały, zasilanie itp.)

Zadowolenie naszych Klientów jest dla nas sprawą najważniejszą. Dokładamy wszelkich starań, aby oferta była różnorodna, sposób składania zamówień jak najwygodniejszy a czas ich realizacji - najszybszy. Najważniejszym priorytetem jest jednak jakość oferowanego towaru - współpracujemy tylko ze sprawdzonymi dostawcami.

W razie jakichkolwiek pytań lub wątpliwości zapraszamy do kontaktu z nami poprzez formularz kontaktowy, pod adresem email sklep@technologie.net.pl lub telefonicznie pod numerem +48.918525489.

Adres korespondencyjny:

MEDIUM ART
ul. Kolumba 88/89 lok.205
Szczecińskie Centrum Przedsiębiorczości
70-035 Szczecin

Numer rachunku bankowego: 68 1140 2004 0000 3102 3402 1775

 

Serdecznie zapraszamy!

Zespół sklepu
technologie.net.pl